Facebook Youtube
Twitter RSS

Přidejte se k nám

Chceš se k nám přidat? Tak neváhej a pojď. Nezáleží na tom, kde bydlíš, jen potřebuješ připojení k internetu a ochotu a čas s chutí a pečlivostí. Nepočítej však s penězi, vše děláme s radostí a zadarmo.

Zde je seznam aktuálně hledaných pozic:

Dáber / zpěvák:
Je nutné mít kvalitnější mikrofon. Dabér projevuje v hlasu emoce dle textu. U videí se snaží frázemi a rychlostí trefovat se do obrazu. Pro lepší kvalitu nahrávky je důležité dbát daných pravidel - kompletní informace zde. Zároveň se tam dočtete jak nahrát vstupní nahrávku, abyste mohli být přijati.

Zvukař:
Dabingy upravuje, sestavuje je na celek, přidává zvuky a hudbu. U videí nahrazuje původní zvuk novým, pasuje dabing na obraz a nahrazuje zvuky, popřípadě hudbu. Je potřeba velká trpělivost, protože obvykle strávíme i několik desítek hodin nad jedním projektem. Dále potřebujem kvalitní repráky/sluchátky aspoň pro úvodní ostraňování šumu. Kompletní informace zde.

Hudebník:
Hudebník sestavuje hudební podklady na počítači nebo je přímo nahrává hraním na hudební nástroje. Měl by být kreativní, neboť on sám zvolí, jak to bude znít. Bude spolupracovat s námi na tvořených songách (převážně rockový styl) a nebo vytvářet podklady pro další projekty.

Grafik 2D/3D, animátor:
Zde záleží na šikovnosti grafika, jak moc se dokáže zapojit. Pokud toho dokáže hodně, můžem se pustit do vlastních video projektů. Jinak se může podílet na vzhledu ilustračních obrázků jednotlivých projektů a podobně.

Překladatel / scénárista / textař:
Zde je kladen velký důraz na správnou gramatiku a smysluplnost češtiny. Třeba překladatel musí nejen perfektně znát cizí jazyk, ale měl by i text převíst na podobu, nám čechům, bližší. Aby humor zůstal humorem i po přeložení. Také je potřeba u videí upravit délku textu tak, aby měl dabér možnost to nadabovat a trefovat se do klapání pusy v obraze.


Hledáme lidi, kteří u vybrané pozice se vyznají a zvládnou to. Bohužel nemáme kapacity na nějaké zaučování a podobně. Přihlašte se také pouze, že jste skutečně ochotni obětovat svůj čas a úsilí na zlepšování našich služeb. Dříve než vyplníte registrační formulář, se ujistěte, že jste si přečetli vše o dané pozici.


Registrace

Požadovaná pozice:  (pro více pozic najednou vyber jednu a zbytek napiš do zprávy)
Přihlašovací jméno:  (též login; povolené jsou pouze české a slovenské znaky, tečka, podtržítko, pomlčka a mezera)
Heslo:  (min 6 znaků; stejné povolené znaky)
Heslo znovu:
Email  (pro upozornění na průběh jednotlivých projektů; e-mail bude ověřen)
Pohlaví:
Jméno v titulcích:  (abysme tě mohli v projektech reprezentovat; do závorky napiš výslovnost)
Datum narození:  (ve formátu dd.mm.rrr; včetně nul na začátku)
Kraj:
Město:  (slouží k nepovinným srazům, kurzům a podobně)
Soubor:  (u dabérů vstupní nahrávka u jiných ukázka práce; pouze formáty .7z a .rar; soubor by neměl být větší jak 10MB, popřípadě jej vložte na ulož.to a napište odkaz do zprávy)
Zpráva:
(zde můžeš napsat svoje předchozí zkušenosti, pochlubit se svými projekty a jiné)

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu