Facebook Youtube
Twitter RSS

O nás

Ačkoli nejsme politická strana ani nekandidujeme do voleb, přesto stojíme o Váš hlas. Kdo tedy jsme? Jsme komunita amatérských dabérů, která se věnuje dabování PC her, filmů, animací, atp. Nejsme dabingové studio, přesto svou práci v amatérských, nekomerčních podmínkách odvádíme na co nejlepší úrovni.

Dodáme hlas Vaší hře, modifikaci, prezentaci, či jinému projektu. Dabéra si můžete vybrat dle hlasových ukázek, nebo přenechat výběr a obsazení na nás. Zároveň Vám naši zvukoví technici zajistí editaci a zpracování dle Vašich představ. A navíc Vám můžeme slíbit, že na Vašem projektu budeme pracovat s maximálním citem a výkonem, protože to, co děláme, nás baví!

Avšak nenabízíme vysokou studiovou kvalitu za ještě vyšší cenovou nabídku. Nejsme výdělečně činným subjektem, proto pracujeme převážně na nekomerčních projektech pro tvůrce, kteří si nemohou dovolit zadat zakázku profesionálnímu dabingovému studiu. Ano, můžete se obrátit i jinam, ale pokud Vám šestý smysl říká, že jsme pro vás ti praví, napište nám na info@perlagroup.cz nebo na FaceBook či Twitter. Těšíme se na naši společnou spolupráci.

Pokud se Vám naše skupina líbí, máte možnost přidat se k nám a nebo nás peněžitě podpořit.

Podpořili nás:

Fusal - 300 Kč

Děkujeme.

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu