Facebook Youtube
Twitter RSS

Skupina Perla Group pozastavuje svoji činnost

Vážení přátelé,

je moji smutnou povinností Vám oznámit, že se naše skupina podotýkala s jistými organizačními a především časovými, problémy, na základě kterých jsem byli nuceni její činnost pozastavit.
V tuto chvíli není známo, zda bude Perla Group v budoucnu opět obnovena, či nikoliv.
Dokončené projekty budou i v budoucnu stále ke stažení na webu skupiny.

V případě zájmu o spolupráci v oblasti dabingu, můžete kontaktovat skupinu Fénix ProDabing, ve které působí značná část bývalých členů Perla Group.
K rozdělení došlo na základě určitých neshod a názorových rozepří.
Nenáleží mi právo nějakým způsobem hodnotit jednotlivé "řadové" členy, kteří ve FPD působí, ať už je můj názor na ně jakýkoliv, ale mohu s klidným srdcem říct, že dabing dělají velmi kvalitní a navazují tak na standard PG v letech její největší "slávy".
V čele skupiny působí dva velmi schopní lidé, kterých si vážím a za dob Perla Group patřili ke špičce.

Při této příležitosti dovolte pár slov z historie:

Perla Group jsem založil v roce 2004, přičemž významným milníkem byl rok 2007, kdy byl zcela přepracován koncept organizace a spolupráce, který je s největší pravděpodobností využíván dodnes i v FPD.

Název Perla Group jsem zvolil jako symboliku takové pomyslné perly v oblasti amatérského dabingu.
Do té doby totiž žádný podobný koncept internetového dabingu neexistoval. PG nikdy nevlastnila nahrávací studio a dabing byl vždy realizován prostřednictvím internetu, přičemž každý daboval doma, na svém vlastním hardwaru, včetně vlastního mikrofonu.

I když zlí jazykové tvrdí opak, cílem Perla Group nikdy nebyl zisk a na všech projektech její členové pracovali ve svém volném čase a pominu-li radost fanoušků z výsledku, tak i bez jakékoliv odměny.
Za to jim mnohokrát děkuji.


Daniel Diviš, zakladatel Perla Group

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu