Facebook Youtube
Twitter RSS

Konec prázdnin aneb Perla je zpět !!!

Prázdniny se pomalu blíží ke konci a tak i členové Perly se pomalu začínají probouzet z letního opojení.

Ne, ve skutečnosti to až tak jednoduché není. Ano, někteří členové Perly se rekreovali u moře, jiní byli zahalení prací, ale to není ten hlavní důvod, proč jsme již takovou dobu nevydali žádný projekt.

Ve skutečnosti byly důvody mnohem závažnější. Jak jste si mohli všimnout, náš web byl v posledních týdnech často nedostupný. Bylo to způsobeno škodlivým kódem, jenž napadl náš server a neustále se obnovoval.
Nejen že byla nedostupná veřejná prezentace, ale nemohli jsme ani pracovat, neboť naše projekty jsou organizovány právě zde.
To platilo až do včerejšího dne, kdy byl konečně nalezen zdroj problému a škodlivý kód byl eliminován.

Na druhou stranu, říká se, že všechno zlé je i pro něco dobré a platí to i v tomto případě. Díky zmíněným problémům má Perla konečně nový web, jenž nahradil zastaralý a nevzhledný portál. Web bude ještě nadále vylepšován, ale již půjde pouze o drobnosti, jako jsou audio a video přehrávače atp.
Web rovněž obsahuje nový systém pro přijímání členů, který již můžete využívat. Plně funkční však bude teprve až bude dokončen náš pracovní web, s kterým bude tento systém provázán a jelikož bude naprogramovaný na míru našim potřebám, umožní nám pracovat rychleji a efektivněji, než se současným fórem.
Autorem programové části webu je Paulí An, grafický návrh vytvořil BoOsTeR.

Abych to tedy shrnul, vracíme se do práce a v nejbližší době se můžete těšit na nové epizody našich projektů...

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu