Facebook Youtube
Twitter RSS

Terminátor - seriál

Exkluzivní producenti Josh Friedman ("Válka světů"), David Nutter ("Supernatural," "Smallville") a C2 Pictures ("Terminator 3: Rise of the Machines") přinášejí na televizní obrazovky seriál na bázi hrdinky z trilogie Terminátor, ženy jménem Sarah Connor.
Na konci filmu "Terminator 2: Den zúčtování," poráží Sarah jednoho z Terminatorů poslaného z budoucnosti, aby zabil jejího syna, Johna Connora. Sarah a John se nyní nachází úplně sami ve velmi nebezpečném a komplikovaném světě. Utíkají před zákonem a jsou vystaveni kruté realitě, kde je stále hodně nepřátel z budoucnosti či současnosti a mohou každou chvíli zaútočit.
Sarah Connor Chronicles

THE SARAH CONNOR CHRONICLES odhaluje, co by se mohlo stát Sarah (Lena Headey, Kletba bratří Grimmů a 300: Bitva u Thermopyl). Sarah přestává utíkat a začíná bojovat proti neustále se vyvíjejícím technologickým nepřátelům usilujícím o zničení jejího života a celého světa. Její 15-letý syn John Connor (Thomas Dekker, Heroes) ví, že on může být budoucí zachránce lidstva, ale není připraven vzít na sebe vedení, které mu bylo předurčeno. Cameron (Summer Glau, Serenity, The Unit) je záhadná studentka na jeho střední, která je z jiného světa, mu ukazuje, že může být něco víc než jeho důvěrnice. Johna i Sarah chrání. V seriálu nejsou jenom mutanti z budoucnosti, ale i chytrý a vzdělaný agent FBI James Ellison (Richard T.Jones, Soudkyně Amy) , který se brzo stane mocným přítelem.

ČSFD

1.díl

Uloz.to

Rapidshare.com - 1. část

Rapidshare.com - 1. část

Czshare.com

futurama.sk madmenpictures.cz clone-wars.cz sgportal.uvadi.cz sgportal.uvadi.cz emersongames.cz futuramania.cz tv-cool.cz kreveta.net bandzone.cz/applepine torturechamber.cz t-scc.cz
Banner Perla Group

Děkujeme za případnou finanční podporu